WordPress.com sunar

ihsan AYDOĞDU

2015 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket 2015 içinde bu blogda yayımlanan bir gönderiyi temsil ediyor. Ayrıca, paylaşmayı sevdiğimiz için havai fişekleri Github'da bir jQuery eklentisi olarak kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz ihsan AYDOĞDU içinde 2015 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir New York metrosu 1.200 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2015 içinde yaklaşık 6.200 kez görüntülendi. Eğer bu bir NYC metro treni olsaydı, bu kadar çok insanı taşımak için yaklaşık 5 tur atacaktı.

171 resim yüklendi, toplamda 189 MB. Bu yaklaşık haftalık 3 resim.

Yılın en yoğun günü 71 hit ile Ağustos 30th oldu. O gün en popüler yazı DARICA MARMARAY İSTASYON YAKININDA KİRALIK DAİRE idi.

Gönderi Yapıları

2015 içinde, 27 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 467 yazıya çıkıyor.

En Uzun Seri

5 Ağustos - 6 Ağustos

En İyi Gün

toplamda 9 gönderiyle

2015 içindeki atraksiyonlar

Bunlar ihsan AYDOĞDU içinde 2015 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2015 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. ihsanaydogdu.com.tr
 2. facebook.com
 3. lnkd.in
 4. twitter.com
 5. web.whatsapp.com

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 59 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Rusya ve .ABD

Onlar kimlerdi?

Bu, bu blogdaki en aktif yorumcu oldu:

2016 içinde görüşürüz

2015 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. 2016 içinde size yine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz! Mutlu Yıllar!

WordPress.com

ihsan AYDOĞDU

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2016 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!