Hakkımda

İhsan Aydoğdu

1976 Elazığ doğumluyum. Bilgisayarla ilk tanışmam 1992 yılında lise döneminde oldu. Bir akrabamın evinde “Amiga500” ile oyun oynamam ile bu merak başladı. İlk 386 bilgisayar ile tanışmam bulunduğum mahallede 2 akrabamın aldığı bilgisayar ile başladı.Karşıma gelen kara ekranın hakkını verebilmek için gidip bir DOS kitabı alarak başladım işe… Sonraları bu kitap, Bilim-Teknik ve bilgisayar dergisi okuma işi bende bir alışkanlık halini aldı. Halen bilgisayarlar ilgili herhangi bir kaynağı açıp roman gibi okumak en büyük hobim. 1997 yılında Özel bir dersanede Linux/Novell ve NT desteği vererek başladığım iş yaşantımda en alttan en tepeye hemen her teknik vazifede çalıştım. Askerden sonra Türkiye’nin öncü özel ğitim kurumu olan “VKV Koç Özel İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi’nde“Teknisyen”, “Sistem Destek Uzmanı”, “Sistem Sorumlusu”, “Sistem&Network Yöneticisi” ve 2015 yılından itibaren “Bilgi Teknolojileri Yöneticisi” olarak yaklaşık 20 yıl boyunca çalıştım.

01 Eylül 2020 Tarihi itibariyle Türkiye’nin en büyük eğitim kurumu olan “Bahçeşehir Koleji” Darıca Kampüsü Fen ve Teknoloji Lisesinde “Proje Koordinatörü” görevinde tekrar eğitim dünyasında iş başı yaptım.

Sürekli öğrenme, hayatta en değer verdiğim ilkelerden bir tanesi. Bu sebeple, her zaman için yeni bir şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye çalışmaktayım. Bilgi sahibi olduğum konuların bazıları profesyonel olarak yaptığım işle alakalı bazıları ise özel olarak ilgi duyduğum alanlarla alakalı. 21 Yıllık iş tecrübelerim ve beni daha iyi tanımanız için kişisel blog sitemi ziyaret etmenizi rica ederim. http://www.ihsanaydogdu.com Sürekli öğrenme, hayatta en değer verdiğim ilkelerden bir tanesi. Bu sebeple, her zaman için yeni bir şeyler öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye çalışmaktayım. Sertifika ve Uzmanlıklarım ile 1996 yılından bu yana BT sektörü içerisindeyim.

Geçen süre içerisinde farklı konular ile ilgili bir sertifika ve Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Proje Yönetim Sertifikası (PMI) ile ilgili bir sertifika almaya hak kazandım. CIO / CTO Academy ile ilgili bir sertifikayı da 2019 yılında aldım.

Girişimcilik ruhumu desteklemek için KOSGEB’in girişimcilik eğitimine katılarak sertifikasını aldım.

Ayrıca amatör olarak fotograf çekiyorum, yaşadığım bölgedeki ilginç bilgileri ve sorunları ayrıca yazıyorum. Medya, haber, E-Ticaret alanında sitelerim ve kendime ait olan markalarım vardır.

Teknik olmayan bu konuları da bloğum da paylaşma niyetindeyim.

Blog ile ilgili yorum ve önerilerinizi lütfen çekinmeden paylaşın.

Ayrıca eğitim veya destek almak isteyenler bana;

ihsanaydogdu@hotmail.com

“İNSANOĞLU;KARŞILAŞTIĞIN FIRTINALARLA DEĞİL…GEMİYİ LİMANA GETİRİP GETİRMEDİĞİYLE İLGİLENİR.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.